İnsan kaynakları

ABC Deterjan
ABC Deterjan
ABC Deterjan

İŞE UYUMLANDIRMA (ORYANTASYON)

Bünyemize katılan herkes için tüm departmanlarla organize edilen oryantasyon programları sunuluyor. Bu süreçte tüm İnsan Kaynakları uygulamalarını yan hak ve prosedürleri yakından öğrenme fırsatı buluyor. Ayrıca yılda birkaç kez organize edilen HR-Day ile süreçleri tekrar dinleme ve sorularını iletme fırsatı bulabiliyor.

KARİYER GELİŞİMİ;

ABC Deterjan olarak sürekli gelişme ve geliştirme felsefesini benimsedik! Çalışanlarımızı online ve yüz yüze eğitimler ile destekliyor, yurtiçi yurtdışı fuar, seminerlerle sektörün güncelliğini yakalıyoruz.

Şirket içinde ise kariyer bandlarını belirleyerek kariyer yolunu şeffaf şekilde paylaşıyor, yetenek havuzu oluşturarak şirket içindeki adayların kariyer gelişimlerini destekliyoruz.

ÇALIŞAN MUTLULUĞU/MEMNUNİYETİ;

Çalışanlarımızın memnuniyeti bizim için kıymetlidir! Düzenli aralıklarla yapılan Çalışan Memnuniyeti anketleri ile gelişim alanlarımız tespit edilir, çalışanlardan gelen geri bildirimlerle departman içinde aksiyon planı oluşturulur.Ayrıca sistemlerimiz sayesinde iş sonuçlarında fark yaratan çalışanlarımıza takdir etme ve ödüllendirme fırsatları sunulur.

PERFORMANS YÖNETİMİ;

Her bir çalışanın işe katkısı direkt olarak şirket performansına etki eder. Bu etkiyi sürekli pozitif tutmak için yıl içerisinde yaşayan bir sistem ile iş hedeflerimizi şirket yetkinlikleri ile buluşturuyor, bir sonraki adım ile gelişim hedeflerimizi belirliyoruz. Düzenli aralıklarla hedeflerimizi gözden geçirip anında ve etkili geri bildirim ilkesi ile çalışanlarımıza yaklaşıyoruz.

ÜCRETLENDİRME;

Çalışanlarımızın ücretlendirmesini performansa ve piyasa koşullarına göre belirliyoruz. Şirket içi adil yapıyı bozmamak için sürekli çalışmalar yaparken, yetenekleri ödüllendiriyoruz.

İŞE ALIM;

ABC Deterjan’daki tüm açık pozisyonlara Kariyer.net’ten ve ABC Deterjan Kariyer sayfasından ulaşarak özgeçmişini yükleyebilirsin. Özgeçmişini detaylı şekilde oluşturman seni daha iyi tanımamıza neden olacak.

Başvurun sırasında KVKK onayını vermeyi unutma, aksi durumda başvurunu kabul edemeyiz.

ABC Deterjan Kariyer Sayfası

  • İşe alım da ABC Deterjan’ın belirlemiş olduğu yetkinliklere uygun “Yetkinlik bazlı Mülakatlar” ile sürece başlanır,
  • Adaylarımızın güçlü ve gelişim alanlarının tespit edildiği “Online Assessment” ile devam eder
  • Ardından tüm beyaz yaka pozisyonlarında uygulanan ve yabancı dil seviyelerinin ölçümlendiği “Yabancı Dil Testleri” yapılır.
  • Adaylarımızın eski işyerlerinden alınan “Referans kontrolü” ile süreç tamamlanır.