Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>
BEAUTYWORLD MIDDLE EAST Kozmetik sektöründe dünya devlerinin biraraya geldiği Beautyworld Middle East fuarı bu sene 8-10 Mayıs tarihlerinde, Dubai’de düzenleniyor. Fuara 57 ülkeden 1570 firma katılım sağlayacak. Ev temizlik ve kişisel bakım ürünlerimizle ABC Deterjan olarak bu fuara ikinci katılımımızı gerçekleştireceğiz.
ABC’DEN YEPYENİ BİR KATEGORİ: SIVI SABUN Özel tasarım şişeleri ve Avrupalı parfümörler tarafından hazırlanan özel kozmetik kokuları ile dikkat çeken, tüm ailenin severek kullanacağı şekilde hazırlanan ABC Sıvı Sabun çeşitleri tüm kullanıcılar tarafından çok beğenilecek...
ABC 2si 1 Arada Tüketicilerin Beğenisini Kazandı Deterjan ve yumuşatıcı etkisini Türkiye’de ilk kez bir arada sunan ABC Deterjan 2si 1 arada ürününün performansı, bağımsız araştırma firması tarafından yapılan tüketici değerlendirme testinde, deneyen tüketicilerin %95’i tarafından beğenildi. Deneyenlerin %94’ü ABC 2si 1 Arada’yı tavsiye ediyor.
ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı ile Değerli Giysileriniz İlk Günkü Gibi Kalsın Tüketiciler değerli narin ve siyah çamaşırlarını güvenle ABC’ye emanet edecek. Geliştirilen formülleri ile ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı Narinler...
ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı Yenilendi! Tüketicilerin vazgeçemediği ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı ürünleri baştan aşağı yenilendi! Yeni lale formlu şişesi ve taç formlu kapağı ile rafta daha da göz alıcı olan ABC Parfumia, yenilenen etiket tasarımıyla da dikkat çekiyor.
ماهي الشؤون الواجب إتباعها لغرض القيام بأحسن التنظيفات في الحمامات وفي أحواض الإستحمام وفي مقصورات المراحض وفي المغاسل؟
ماهي الطريقة المتبعة بشؤون تنظيفات المربعات السيراميكية؟
ماهي الطريقة المتبعة بشؤون تنظيف سطوح الجدران الساتانية والستائر المعدنية والسطوح الخشبية وسطوح الألواح المصلبة الغير القابلة للصدأ والسطوح السيراميكية؟
ماهي الطريقة المتبعة في شؤون تنظيفات المطبخ؟ ماهو أفضل الأسلوب المتبع بشؤون إزالة الزيوت من السطوح؟
ماهي طريقة إزالة الصدأ؟
ماهي مجالات إستعمال الصابون العربي الغليظ القوام والصابون العربي المائع؟
كيف تستعمل منتجات مياه التبييض المائعة أو الغليظة القوام بشؤون التنظيفات؟
Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>

prev
next